Vi säljer inte den här varan längre, men ta en titt i de här kategorierna:
Låt detta uppblåsbara majestätiska stäppdjur erbjuda både dig och gräsmattan en svalkande dusch i sommarhettan! Vår elefantformade vattenspridare är nästan två meter hög och sprutar vatten ur sin elefantastiska snabel! Den rosa elefanten kopplas till din vanliga vattenslang och passar lika bra på gräsmattan som vid poolen.
En stor rosa elefanthjord från den afrikanska savannen har letat sig in i din trädgård. De är varma, törstiga och letar efter ett svalkande vattenhål att kyla ner sig i. Denna gigantiska uppblåsbara elefanten älskar att spruta vatten på sin omgivning med snabeln och blir en djuriskt cool vattenspridare i din trädgård!
Elefanten är smidig och lättskött och kommer inte att välta omkull dina nyplanterade rhododendron-buskar trots sin majestätiska storlek. Tvärtom sprider den massor av kärlek och vatten på de livsformer som omgärdar den. Den här svalkande krabaten mäter runt två meter i mankhöjd. Snacka om att du kommer göra elefantastisk succé på poolpartyt och trädgårdsfesten i sommar med detta zoologiska kreatur! Om det är rosa elefanter du vill se i sommar så är detta precis vad du behöver.
Pssst! Låt våra roliga pool floats göra elefanten sällskap på poolpartyt!
Blixtsnabb klimatkompenserad leverans
Skickar till mottagaren, slår in och skickar kort, vi löser allt
och 2 års garanti på alla varor