
Vi säljer inte den här varan längre, men ta en titt i de här kategorierna:
Paddla ut på äventyr på en stabil och uppblåsbar Stand Up Paddle Board från Bestway! Denna tåliga modell har ett fönster framtill som låter dig kika ner i vattnet under brädan medan du glider fram på ytan. Pump och förvaringsväska medföljer.
Har du funderat på vad som egentligen händer under ytan när du glider fram på din SUP? Med den uppblåsbara Stand Up Paddle-brädan Panorama från Bestway behöver du inte undra längre, här har du nämligen ett fönster på brädan som låter dig spana in livet under ytan! Fäster du hellre blicken mot horisonten och känner att det blir för distraherande att kika på sjögräs går brädans fönster så klart att stänga.
Brädan är uppblåsbar och pumpas snabbt upp för hand, och tack vare konstruktionen med dropstitch-teknik håller brädan form och stabilitet när den är uppblåst. Aluminiumpaddeln är såklart delbar för att kunna få plats i packningen – det är helt enkelt supersmidigt att ge sig ut på äventyr med din SUP! Dessutom är brädan utrustad med avtagbar och stabiliserande fena, praktiska handtag och elastiska band så du kan ta med dig packning ut på dina SUP-turer. Bestway Hydro-Force Panorama passar bra för dig som vill paddla längre distanser – är du redo för nästa äventyr?
Hitta fler saker för dina äventyr på vattnet, kanske en annan SUP eller kajak?
Skrolla/svep åt sidan för att se fler relevanta kategorier som vi valt ut till dig.
1-3 dagars klimatkompenserad leverans
Inslagning, kort och leverans direkt till mottagaren
Alltid med 100% nöjd-kundgaranti